Київська область,

Софіївська борщагівка, ул.Боголюбова 6

с 9.00-21.00

без перерви та вихідних

Ми працюємо! Якщо ви не дозвонилися, напишіть нам будь-ласка. Ми зв'яжемося з вами. Іноді відсутній зв'язок, через перебої з електрикою.

Фарбування фасаду будинку

Які послуги ми надаємо

Ми пропонуємо фарбування нових і реставрацію старих фасадів в рамках проведення капітального або косметичного ремонту стін зовні будинку.  Оскільки фарбування – це завершальний етап проведених фасадних робіт,а попередній це : шпаклівка тріщин, усунення сколів і інших дефектів.  Всі ці підготовчі роботи ми також візьмемо на себе, надавши вам послугу «під ключ».

 

Незалежно від того, дерев’яний фасад біля будинку або, можливо, утеплений кірпічний фасад, покритий штукатуркою «короїд», звернувшись до нас, ви завжди можете розраховувати на:

  •  забезпечення високої якості фарбування;
  • отримання гарантії для всіх проведених робіт;
  • консультації по виділенню кольором різних архітектурних елементів: вікон, дверей, облицюваню карнизів і ін.

З асортиментом і вартістю робіт з фарбування фасаду в грн. за квадратний метр вас познайомить наступна таблиця:

Найменування
Ціна за роботу без урахування матеріалу грн /м2
Фарбування фасаду валиком
50
Фарбування фасаду фарбопультом
50
Фарбування фасаду в 2 кольори
70
Фарбування фасаду структурною фарбою
70
Фарбування відкосів
50 м.п
Фарбування віконних рам
500 грн 1 шт
Фарбування ліпнини на фасаді
100 грн 1м.п
Грунтування стін
10
Шпаклівка стін будівлі
120

Етапи робіт

  1. Установка лісів.
  2. Захисне обклеювання малярними стрічками.
  3. Нанесення грунтовки.
  4. Проведення фарбування в кілька шарів за допомогою валика і кисті або фарбопультом.
  5. Наведення порядку після робіт з фарбування фасаду.

Фарбування фасаду будинку надовго забезпечує будівлі гарний зовнішній вигляд і захищає стіни від впливу зовнішніх факторів. Якість і довговічність фарбування сильно залежить від того, наскільки грамотно були підготовлені до початку робіт зовнішні стіни, і які матеріали використовувалися. Для розуміння переваг і недоліків окремих фарб і видів їх нанесення, а також для знайомства з розцінками на послуги, зверніться до нас будь-яким зручним способом. Наші фахівці безкоштовно проконсультують вас з усіх питань, а також безкоштовно виїдуть на виміри в Києві і складуть точний кошторис.
Так ви будете точно розуміти, скільки і за що ви платите, а це допоможе прийняти правильне рішення щодо вибору обсягу послуг, специфіки робіт, використовуваних матеріалів і ін.

Виробники і види фарб

Залежно від типу фасаду і ваших фінансових можливостей пропонуємо різні за властивостями і ціною види фарб: акрилові, силіконові, силіконо-силікатні, силікатні, вапняні.  Ми працюємо з кращими брендами і закуповуємо матеріали по оптовій вартості, що знижує для вас загальну ціну фарбування фасаду.  Рекомендуємо фарбувати стіни продукцією від перевірених виробників: Ceresit, Caparol, Baumit і ін.

Фарбування фасаду будинку надовго забезпечує будівлі гарний зовнішній вигляд и захищає стіні від впливу зовнішніх факторів.  Якість и довговічність фарбування сильно залежить від того, наскільки грамотно були підготовлені до початку робіт зовнішні стіні, и які матеріали використовувалися . Для розуміння переваги и недоліків окремий фарб і видів їх нанесення, а також для знайомства з розцінками на послуги, зверніться до нас будь-якім зручним способом.  Наші фахівці безкоштовно проконсультують вас з усіх питань , а також безкоштовно приїдуть  на виміри в Києві і складуть точний кошторис.

Вибір кольору

При виїзді на заміри фахівець прибуде з картою вифарбовування  і допоможе вам точно підібрати кольори з урахуванням фасадної основи і всіх ваших побажань по дизайну екстер’єру.  Про результати проведених нами робіт з фарбування фасаду в Києві вам більше розкажуть наступні фото.

Scroll to Top
Догори