Київська область,

Софіївська борщагівка, ул.Боголюбова 6

с 9.00-21.00

без перерви та вихідних

Ми працюємо! Якщо ви не дозвонилися, напишіть нам будь-ласка. Ми зв'яжемося з вами. Іноді відсутній зв'язок, через перебої з електрикою.

Марсельський віск

Приклади зразків від компанії Dreamdecor

фактура синей декоративной штукатурки

Вартість робіт по нанесенню декоративної штукатурки Марсельський віск від 180 грн / м2

Вартість матеріалів (грунтовка, основа, захисний віск, пігменти) від різних виробників

Декоративна штукатурка Марсельський віск (виробник)
Орієнтовна вартість матеріалів в грн за 1 м2
Ірком
180
Адмікс плюс
160
Caparol
280
Oikos
340
San marco
340
Elf Decor
220
Ferrara
240

Марсельський віск – це один з поширених видів фактурної декоративної штукатурки.  З його допомогою можна створювати на поверхні глибокий рельєф і в найдрібніших деталях промальовувати текстуру, отримуючи імітацію натурального дерева, каменю та інших  фактур.  Окремо варто згадати про можливість створити дуже цікавий металізований ефект за допомогою марсельського віску.  Додаючи до складу різні види металізованої пудри, фахівці створюють ілюзію обробки декору благородними металами – золотом, сріблом або бронзою.

Спочатку цей вид декоративної штукатурки використовували для створення імітації потертого каменю, яких сильно нагадує зовнішнім виглядом той, що використовується для будівництва будинків у французькому місті Марселі.  Так що в першу чергу це декоративне покриття допомагає відтворювати романтичний дух Провансу.  Ну а слово «віск» в назві вказує на те, чим покривають штукатурку після нанесення на стіни.  Хоча замість воску іноді використовують різні види блакиті.

Декоративна штукатурка марсельський віск в інтер'єрі. Приклади

светлый марсельский воск в интерьере
синий марсельский воск на стенах

Особливості

  1. Декорування стін приміщення Марсельським воском не вимагає ретельного вирівнювання поверхонь, бо шар (2-5 мм) штукатурки відмінно маскує дрібні дефекти.
  2. Створений за допомогою штукатурки візерунок має велику міцність до механічних пошкоджень, а після покриття воском або блакиттю він ще й зовсім перестає боятися води.
  3. Ну, і до того ж декорована Марсельським воском поверхня приємна на дотик.

З якими стилями в інтер'єрі можна поєднувати?

Ще однією перевагою штукатурки Марсельський віск виступає її універсальність, що дозволяє легко вписатися в більшість інтер’єрних стилів.  Пастельні тони вдало підкреслюють інтер’єр в класичному стилі, незначні потертості допоможуть відтворити Прованс, а фактура під натуральний мармур підійде до стилю бароко.  Ну а перламутрові  види фінішних покриттів  дають можливість використовувати такий матеріал обробки в сучасних інтер’єрах.

Де можна використовувати це покриття?

Марсельський віск можна використовувати і усередині приміщень, і зовні.

Чому варто замовити послугу у нас?

  1. В нашій компанії на Марсельський віск ціна одна з найнижчих в Києві.  Перевірте і переконайтеся самі.
  2. Ми даємо п’ять років гарантії на оздоблювальні роботи.
  3. Безкоштовно консультуємо, проводимо заміри та розраховуємо кошторис з урахуванням всіх витрат, що виключає для клієнта ймовірність виникнення неприємних сюрпризів у вигляді необхідності додаткових витрат після того, як роботи вже ведуться.
Scroll to Top
Догори