Шпаклівка стін в Києві
Шпаклівка стін, відкосів і стелі є обов’язковим етапом ремонтних робіт, перед фарбуванням, поклейкою одношарових шпалер, декоративной штукатуркой. За допомогою шпаклівки домагаються створення рівної поверхні без шорсткостей і тріщин, яка послужить підставою для подальшого декорування приміщення недешевими матеріалами. Тому вкрай важливо довірити всі роботи професіоналам які знають, які матеріали потрібно використовувати, як довго повинна сохнути стіна, скільки, коли і яких шарів покриттів потрібно наносити і т. д.
Щоб не ризикувати, звертайтеся відразу до нас. Наша компанія забезпечить безкоштовний виїзд кваліфікованого майстра на заміри для складання повного і точного кошторису, з яким ви ознайомитеся до прийняття остаточного рішення і внесення передоплати. Познайомитися з вартістю наших послуг ви зможете з наступної таблиці.
Пропонуємо вашій увазі актуальні ціни шпаклівки стін в Києві на 2020 рік:
Пропонуємо вашій увазі актуальні ціни шпаклівки стін в Києві на 2020 рік: | Вартість за м2 |
---|---|
Грунтування стін | 10 |
Грунтування стелі | 15 |
Монтаж армировочной сітки | 30 |
Шпаклівка стін під шпалери | 100 |
Шпаклівка стін під фарбування | 120 |
Шпаклівка гіпсокартону | 120 |
Шпаклівка віконних відкосів | 100 м.п |
Етапи робіт
Ми пропонуємо послугу шпаклівки стін в Києві під ключ:
- спочатку поверхню грунтують;
- потім їй дають висохнутиукладають армуюче волокно;
- поверхню шпаклюють стартовою шпаклівкою;
- через добу після засихання суміші проводиться зачистка поверхні шпателем;
- потім укладається ще один шар грунтовки;
- на завершення поверхню обробляють фінішної шпаклівкою, яку шліфують після висихання.
Відео наших робіт
Особливості шпаклівки в залежності від основи і матеріалу обробки
Ціна шпаклівки стін і етапи робіт можуть змінюватися залежно від вибору оздоблювальних матеріалів і основи, яку потрібно вирівнювати.
Під фарбування
Шпаклівка стін під фарбування вимагає більшого обсягу робіт, оскільки в цьому випадку важливо усунути навіть найменші вади. І тут нерідко доводиться деякі етапи повторювати, інакше після нанесення фарби, особливо глянсової, будь-які дрібні тріщини стануть ще більш помітними. До того ж перед малярськими роботами потрібно переконатися, що поверхня вийшла ідеально рівною. Інакше після установки світильників (бра), що дають бічне освітлення, на стіні з’являються тіні від нерівностей. Рекомендуємо використовувати армуюче волокно, наприклад склохолст або флізелін для запобігання появи можливих мікротріщин (особливо це актуально для новобудов).
Під шпалери
Якщо поверхня готується під поклейку щільних і рельєфних шпалер, то фінішну шпаклівку можна не наносити. У цьому випадку цілком вистачить стартової, бо шар шпалер приховує дрібні тріщини і канавки. Під поклейку тонкошарових або фотошпалер поверхню потрібно готувати більш якісно.
Шпаклівка гіпсокартону
Використання листів гіпсокартону дозволяє легко і швидко отримати рівну поверхню і обійтися без стартової шпаклівки, проте в цьому випадку важливо приділити увагу стикам. При виникненні вібрацій, нехай навіть дуже слабких, в місцях з’єднання листів поверхня може потріскатися. Щоб цього не допустити клеють армуюче волокно, а стики заповнюють спеціальною шпаклівкою Уніфлот або Фугенфюлер.
Види шпаклівки
При проведенні робіт по шпаклівці стін зазвичай застосовуємо наступні види сумішей:
- Гіпсові – використовуються при проведенні робіт всередині приміщень з низькою вологістю, де не буває великого перепаду температур. Порушення цих рекомендацій веде до того, що отриманий шар просто потріскається. В інших випадках гіпсові суміші показують себе з найкращого боку. Продаються вони в вигляді крупнозернистого порошку для нанесення стартової шпаклівки і дрібнозернистого – для фінішної. Головні конкурентні переваги гіпсового складу – він має низьку ціну і демонструє повну відсутність усадки
- Акрилові – ці склади можуть застосовуватися і всередині приміщень, і зовні. Акрилова шпаклівка продається у вигляді пасти або порошку, не боїться значних перепадів температур, володіє високою еластичністю і водовідштовхувальними властивостями. Її єдиний і досить умовний недолік полягає в більш високій ціні щодо інших різновидів.
Ми працюємо тільки з кращими і перевіреними виробниками шпаклювальних сумішей на ринку, закуповуючи продукцію за низькими оптовими цінами.
Як вибрати шпаклівку
Вибирають шпаклівку виходячи зі своїх цілей:
- якщо поверхню готують під фарбування, то для отримання фінішного рівного шару без вад краще брати акрилову суміш у вигляді пасти;
- якщо на стіни планують клеїти шпалери або наносити декоративну штукатурку, то можна використовувати дешевші гіпсові суміші і для стартового, і для фінішного шару.
Нарівні зі шпаклювальними сумішами допоможемо правильно підібрати грунтовку для найкращої адгезії. У процесі роботи з нею наші майстри ретельно дотримуються всіх рекомендацій від виробника щодо термінів висихання шарів. Це усуває ризики порушення цілісного шару після закінчення робіт, на які ми даємо тривалу гарантію. Щоб розуміти, на що ви можете розраховувати, звертаючись до нас, погляньте на наступні знімки.