Київська область,

Софіївська борщагівка, ул.Боголюбова 6

с 9.00-21.00

без перерви та вихідних

Ми працюємо! Якщо ви не дозвонилися, напишіть нам будь-ласка. Ми зв'яжемося з вами. Іноді відсутній зв'язок, через перебої з електрикою.

Як підготувати стіни під декоративну штукатурку

Для того щоб декоративне оздоблення виглядало ефектно і служило довго, дуже важливо правильно підготувати стіни або стелі під нанесення обраного типу штукатурки.

Які інструменти використовуємо?

  • Валики
  • Шпателя
  • Шліфмашини

Які матеріали необхідно підготувати?

1) Грунтовка, Уніфлот або Фугенфюллер
2) Фінішна, гіпсова або акрилова шпаклівки
3) Склополотно (при необхідності армування)
4) Малярська стрічка
5) Захисна поліетиленова плівка (для захисту від забруднення вікон і др.елементов інтер’єру)

Етапи підготовчих робіт

Залежно від того, яка саме використовується декоративна штукатурка, того чи іншого з нижче перерахованих етапів надають більше або менше значення. Наприклад, якщо використовується рельєфний тип, то до вирівнювання стін особливих вимог не висувають. Якщо ж планують наносити, наприклад, популярну «венеціанку», то, навпаки, необхідно домогтися ідеально рівної поверхності. В будь-якому випадку загальний порядок буде включати в себе наступні основні роботи.

Зачистка основи

Перед нанесенням декоративного оздоблення з поверхні видаляють всі старі покриття. Важливо ретельно очистити стіну, і навіть помити її, якщо необхідно. На цьому етапі потрібно виявити будь-які дефекти, щоб усунути їх, гарантуючи гарний зовнішній вигляд і довгий термін служби декоративному шару.

Вирівнювання

Стіни рідко бувають рівними, а якщо вирівнювати їх безпосередньо фінішним шаром штукатурки, то так вийде невиправдано дорого. У зв’язку з цим необхідно приділити етапу вирівнювання належний час, використовуючи для цього більш дешеві види сумішей: гіпсову, цементну, вапняну. Важливо, щоб товщина шару, який послужить основою для декоративного матеріалу, була не менше 2 мм.

Додання шорсткості

Доцільність проведення цього етапу визначає майстер з урахуванням обраного типу декоративної штукатурки. Справа в тому, що деякі різновиди погано тримаються, якщо основа дуже гладка. Тоді її спеціально ушкоджують, роблячи неглибокі насічки.

Обробка поверхні спецзасобами

Первинний шар штукатурки важливо обробити грунт-складами глибокого проникнення як мінімум двічі. І в залежності від обраних декоративних матеріалів може знадобитися додаткова обробка основи антипіренами і антисептиками.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Scroll to Top
Догори