Київська область,

Софіївська борщагівка, ул.Боголюбова 6

с 9.00-21.00

без перерви та вихідних

Ми працюємо! Якщо ви не дозвонилися, напишіть нам будь-ласка. Ми зв'яжемося з вами. Іноді відсутній зв'язок, через перебої з електрикою.

3 практичні види декоративної штукатурки для вашого дома

Одним з вагомих переваг декоративної штукатурки виступає її стійкість до зовнішніх пошкоджень.  За цим показником з нею можуть зрівнятися тільки натуральні матеріали: камінь, бетон, шкіра.  Ось тільки натуральна штукатурка коштує набагато менше і при цьому ні в чому не поступається більш дорогим елітним матеріалами.

Вибираючи практичний вид декоративних штукатурок, особливу увагу слід приділити наступним варіантам:

  • імітація натурального каменю (марморін, травертин);
  • бетон;
  • фактурна декоративна штукатурка.

Імітація натурального каменю


Використання натурального каменю в ремонті – справа дорога і складна.  Але якщо застосувати декоративні штукатурки, що дозволяють домогтися 100% імітації природних матеріалів, то можна отримати всі ті ж переваги (практичність, екологічність, зовнішній вигляд), але при цьому заощадити чимало коштів.

Штукатурка під бетон

Цей варіант ідеальний, якщо для дизайну інтер’єру обраний один з наступних стилів: лофт, індастріал, гранж.  За рахунок спеціальних прийомів поверхню «під бетон» може мати різну фактуру – від ідеально гладкої глянсової до шорсткої матової.

Фактурна декоративна штукатурка

Цей вид штукатурки отримав назву за можливість створення красивих фактурних малюнків на стінах.  Щоб домогтися цього, до складу матеріалів в залежності від обраного виду декору можуть додавати дрібні камінчики, тирсу, слюду, пісок, цегляну крихту, волокно.  Різноманіття видів фактурної штукатурки дозволяє отримувати найрізноманітніші візерунки і відтінки.  Серед найбільш красивих візуальних ефектів: піщаний вітер, кора деревини, оксамит, акварель .

Переваги декоративної штукатурки

Перераховані вище види декору можна сміливо використовувати на кухні, у ванній, в коридорах, на балконах . Отримана з їх допомогою поверхня:

  •  не боїться сонця, що не вигорить під ультрафіолетовими променями;
  •  має високу паропроникність,  «Дихає» і виключає ймовірність утворення грибка, цвілі;
  •  фактурна штукатурка не вимагає особливої ​​підготовки стін, бо легко приховує дрібні дефекти;
  •  не боїться перепадів температур і вологості;
  •  стійка до зовнішніх пошкоджень;
  •  легко миється ганчірками або за допомогою миючого пилососа.

До того ж в будь-який момент поверхню можна швидко перефарбувати або навіть реставрувати певну зону, якщо трапилося щось надзвичайне, і верхній шар був пошкоджений.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Scroll to Top
Догори