Київська область,

Софіївська борщагівка, ул.Боголюбова 6

с 9.00-21.00

без перерви та вихідних

Безкоштовний виїзд на заміри! Наш майстер виїзджає на об'єкт з широким асортиментом декоративних штукатурок.

Мікроцемент. Мікробетон.

Мікроцемент – сучасний різновид декоративних матеріалів, що нагадує звичайний бетон. Матеріал зроблений на мінеральній основі з полімерними добавками, що надає йому низку конкурентних переваг. Якщо простими словами, то мікроцемент є поліпшеною версією звичайного цементу і може наноситися на будь-яку поверхню тонким шаром до 2-3 мм. Але при цьому він має велику пластичність, а тому не кришиться і не тріскається. Завдяки такому набору якостей мікроцемент став справжнім відкриттям у світі оздоблювальних матеріалів, адже працюючи з ним, навіть не доводиться якось по-особливому готувати основу під нанесення. Завдяки високій адгезії мікроцемент чудово наноситься на дверні та кухонні фасади та ін.

У мікроцементу є ще друга назва – мікробетон. І люди часом думають, що це два різні матеріали. Тож шукають, у чому між ними різниця. Насправді жодної різниці немає, тому що мова про один і той самий матеріал. І він, по суті, є просто полімерцементною штукатуркою, що покривається міцним лаком у кілька шарів.

Орієнтовні ціни (для внутрішніх робіт) на декоративну штукатурку (робота+матеріал від різних виробників) в грн. за 1 м квадратний наведено у таблиці:

Вид матеріалу

Ціна Робота за 1 м2

Ціна матеріалу за м2 (грунтовка, основа, захисний віск, пігменти)

Ціна декоративної штукатурки під ключ за м2

Мікроцемент Caparol

350

300

650

Мікроцемент Изомат

350

250

600

Мікроцемент Baufloor

350

200

550

Мікроцемент Daricco

350

250

600

1.Де наносять мікроцемент

Вперше властивості мікроцементу відкрили аргентинські виробники. І як тільки вони побачили практичну цінність цього гнучкого пластичного матеріалу, який водночас не боїться експлуатаційних навантажень, тішить підвищеною зносостійкістю та залишає по собі рівне безшовне покриття, мікроцемент швидко поширився по всьому світу. Люди швидко оцінили, що нанесення його на підлогу, стіни та інші поверхні дозволяє отримати цікавий візуальний ефект у поєднанні з відмінними експлуатаційними якостями.

1.1. Мікроцемент на підлогу

Нанесення мікроцементу на підлогу – це мудре рішення, до якого схиляються ті, хто бажає заощадити на витратах, але висловити індивідуальний стиль. Таку підлогу часто називають наливною, але це неправильно. Тому що підлога з мікроцементу роблять іншим способом. Якщо простими словами, мікробетон розмазується по всій поверхні підлоги за допомогою кельми.

Переваги підлоги з мікроцементу: висока міцність та безшовне покриття, через яке прибирання стає легким заняттям. Адже бруд і сміття не накопичуються у швах і стиках, а поверхня не боїться контакту з хімічними речовинами у миючих засобах.

1.2. Мікроцемент на стіни

Використовуючи мікроцемент, можна декорувати стіни і всередині будинку, і зовні. Додаючи потрібні пігменти, не важко надати стінам необхідний відтінок. І потреба в фарбуванні або шпалерах відпаде, а натомість власники приміщень отримують красиву, безшовну поверхню, яка порадує їх чудовими експлуатаційними якостями.

1.3. Мікроцемент на кухонний фартух

Кухня, де застосовується обробка з мікроцементу, чудово наголошує на індивідуальному стилі. Здійснюючи нанесення мікробетону на кухонні меблі, фартух або стільницю, власники набувають незвичайного оригінального вигляду і цілого набору практичних переваг.

Отримані покриття відрізняються міцністю. Тому вм’ятини та сколи тут не побачиш. Плюс вони легко відмиваються і зовсім не бояться тієї атмосфери, яка панує на кухні – перепади температури, вологості тощо.

1.4. Мікроцемент у ванній кімнаті

Використання мікроцементу у ванній кімнаті – це чудовий варіант для тих, хто втомився від класичної плитки і хоче чогось оригінальнішого, але не менш практичного. Мікроцемент у ванній «відчуває себе» просто чудово.

Він зовсім не боїться води та пари високих температур, а якщо порівнювати його з плиткою або декоративним каменем, який використовується при обробці стін та підлог у душових кабінах, ванних кімнатах та басейнах, то мікробетон виглядає більш оригінально.

1.5. Кухонна стільниця з мікроцементу

Стільниці з мікроцементу сьогодні користуються великою популярністю. І вносять в інтер’єр свій особливий шарм. Важливо розуміти, що мікробетон чудово «ладить» з будь-яким матеріалом, з якого виготовлена ​​стільниця, будь то ДСП або МДФ, камінь або дерево, скло або ламінат.

Отримувана після нанесення мікроцементу стільниця буде дуже міцною та надійною. На її поверхні можна нарізати продукти, перетягувати різні важкі речі, не хвилюючись про появи подряпин, ставити гарячий чайник/каструлю, мити стільницю з використанням побутової хімії, яка має агресивну кислотну основу тощо.

1.6. Мікроцемент на меблевих фасадах

Мікроцементом покривають фасади кухонних та офісних меблів. І це дозволяє максимально органічно вписати будь-які меблі в інтер’єр, що створюється у стилі High-Tech, Loft, мінімалізм тощо.

Крім оригінального зовнішнього вигляду, меблі отримують надійний захист. Тому її поверхня не боїться сторонніх впливів у процесі експлуатації та прослужить своїм власникам дуже довгий термін.

1.7. Мікроцемент для сходів

Сходи з мікроцементу – це красиво, міцно та недорого. Цей матеріал чудово підходить для обробки сходових маршів, включаючи безпосередньо і самі сходи. В дерев’яні сходи з часом починає забиватись сміття, металеві можуть бути занадто слизькими, а якщо надати їм рельєфної форми, то буде складно підтримувати чистоту. Бетонні сходи будуть кришитися, якщо не витратити час, сили та засоби на нанесення міцного покриття.

Ну а сходи з мікробетону – це те, що потрібно. Вони ефектно виглядають, їм можна надати будь-який відтінок. Плюс вони не ковзають, не тріскаються і їх легко доглядати.

1.8. Мікроцемент для зовнішніх робіт

Мікроцементна штукатурка відмінно підходить для декорування поверхонь зовні, так як вона має протиковзкі властивості і високий рівень міцності. Вона часто застосовується для прикраси терас, фасадів та веранд.

Текстура мікробетону дуже подібна до каменю, чому сильно сприяє його крупнозернистий склад. І при необхідності поверхні легко надати будь-якого потрібного відтінку. Наприклад, можна зупинитися на сланцевому кольорі, що дозволить надати вигляду вулканічних каменів.

2. Мікроцемент текстури та кольори

Текстура мікробетону найбільше нагадує звичайний бетон, але передбачає широкий спектр варіантів створення різних видів обробки. Наприклад, можна отримати гладку поверхню, що природно виглядає, з потрібним ступенем блиску – від повної його відсутності до блискучого глянцю. Або якщо потрібно, то не проблема зробити поверхню текстурною, надавши при нанесенні ефект брижів або натурального каменю, а також додавши блиск потрібного рівня.

Що стосується кольору, то він обмежений лише фантазією власника приміщення чи меблів. Завдяки тому, що склад легко поєднується з потрібними пігментами, на виході можна отримати будь-який потрібний відтінок.

3. Мікроцемент відео

4. Мікроцемент фото

5. Мікроцемент в інтер’єрі

Проста декоративна штукатурка не дозволяє провести грубе оздоблення стін, оскільки має надмірно однорідну структуру. А ось мікроцемент, навпаки, виступає матеріалом із досить гнучкими властивостями. І він допомагає створити будь-яку структуру. Ну а застосовують його найчастіше в інтер’єрі, який формується з ухилом в один із наступних візуальних стилів:

  1. Лофт.
  2. Кантрі.
  3. Класика.
  4. Хай-тек.

Завдяки своїй невибагливості та практичності, нанесення мікробетону виправдовує себе при обробці будь-яких поверхонь.

6. Як наносити мікроцемент, етапи

Універсальна інструкція щодо нанесення мікроцементу виглядає так:

  1. Спершу готують основу, яку в разі потреби ще й ґрунтують.
  2. Потім замішують склад.
  3. За допомогою кельми відбувається нанесення тонкого шару матеріалу (приблизно 2 мм).
  4. Потім беруть шпатель-губку та вирівнюють його. Поверх потрібно знову пройтися металевою кельмою, надавши поверхні характерного «бетонного» малюнку.
  5. За годину, за допомогою мокрої губки розгладжують поверхню. І потім вирівнюють її знову кельмою. Полірувати на цьому етапі не потрібно, тому що існує ризик появи темних цяток.
  6. Наступного дня по поверхні можна пройти шліфувальною машинкою.
  7. Потім потрібно все добре знепилити, а потім ще на 24 години дати спокій.
  8. Після цього відбувається нанесення захисного шару лаку за допомогою валика або кельми, використовуючи хаотичні рухи.
  9. Важливо! Кожен бренд матеріалу має свої особливості нанесення, які потрібно враховувати, попередньо прочитавши інструкцію на упаковці.

7. Склад та перевага мікроцементу

Мікроцемент є сухою сумішшю, в основі якої білий цемент і кварцовий пісок найтоншого помелу. Цей склад заливається рідким полімерним розчином, в результаті чого і виходить особливий вид декоративної штукатурки, що має набір таких переваг:

  1. У мікробетону відмінна адгезія, тобто зчіпка з різними основами.
  2. Нанесення матеріалу відбувається дуже тонким шаром (до 3 мм), тому він не обтяжує і не збільшує поверхні. Навпаки, він зміцнює будь-яку слабку основу.
  3. Якість штукатурки на висоті. За міцністю вона не поступається каменю, а у поєднанні із захисним лаком цей параметр лише посилюється. Тому підлога з мікробетону не боїться стирання.
  4. Матеріал без наслідків переносить високу температуру.
  5. Торкаючись шару мікроцементу, немає відчуття холоду, який дає бетон.
  6. Мікробетон легко очищюється звичайною водою та миючими засобами.
  7. Мікроцементна штукатурка не боїться вологи, тому вона дуже довго зберігає гарний первозданний вид на кухнях, у ваннах та на фасадах. Плюс матеріал виключає появу грибка та цвілі.
  8. Шар мікробетону залишається досить пластичним після нанесення. Тому при усадці будівель ймовірність утворення тріщин дуже мала.
  9. Окремою перевагою виступає відносно невисока вартість матеріалу та робіт. На мікроцемент ціна в Україні зараз є цілком доступною. Плюс професійні майстри вже є в Києві, так що знайти того, хто забезпечить гарне нанесення мікробетону, не складе жодних труднощів! А результат порадує красою, оригінальністю та довговічністю!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Прокрутити вгору
Догори